Meghívó dr. Bodnár Zsolt nyilvános vitájára

A Széchenyi István Egyetem Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolája ezúton tisztelettel meghívja Önt és munkatársait

dr. Bodnár Zsol:  A szegregáció és a bűnözővé válás kapcsolódási pontjai –a magyarországi cigányság helyzetének vizsgálata

című doktori (PhD) értekezésének védésére és nyilvános vitájára.

A védés és nyilvános vita időpontja, helyszíne: 2019. december 13. (péntek) 14:00 óra, Széchenyi István Egyetem, Menedzsment Campus (Győr, Egyetem tér 1.)

Az értekezés, valamint annak tézisei megtekinthetők a Széchenyi István Egyetem Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolájának honlapján erre a linkre kattintva. A védésen és nyilvános vitán bárki részt vehet, kérdéseket tehet fel a Jelöltnek, és véleményt nyilváníthat. A nyilvános vita lezárását követően a bírálóbizottság zárt ülést tart, majd eredményt hirdet.

Vizsgaidőszak vége 2020. július 11.
Bejelentkezés a 2020/21-es tanév I. 2020. augusztus 18. 06:00 - 2020. augusztus 29. 23:55
Munkaszüneti nap 2020. augusztus 20.