Meghívó dr. Kovács Viktória nyilvános védésére

a Széchenyi István Egyetem Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolája ezúton tisztelettel meghívja Önt és munkatársait

dr. Kovács Viktória:  A TENGERI FUVAROZÓI FELELŐSSÉG VÁLTOZÁSAI TÖRTÉNETI VETÜLETBEN

című doktori (PhD) értekezésének védésére és nyilvános vitájára.

A védés és nyilvános vita időpontja, helyszíne: 2019. december 19. (csütörtök) 13:00 óra

Széchenyi István Egyetem, Állam- és Jogtudományi Kar, Deák-terem, (Győr, Áldozat utca 12.)

Az értekezés, valamint annak tézisei megtekinthetők a Széchenyi István Egyetem Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolájának honlapján (http://doktiskjog.sze.hu). A védésen és nyilvános vitán bárki részt vehet, kérdéseket tehet fel a Jelöltnek, és véleményt nyilváníthat. A nyilvános vita lezárását követően a bírálóbizottság zárt ülést tart, majd eredményt hirdet.

Vizsgaidőszak vége 2020. július 11.
Bejelentkezés a 2020/21-es tanév I. 2020. augusztus 18. 06:00 - 2020. augusztus 29. 23:55
Munkaszüneti nap 2020. augusztus 20.