Meghívó dr. Csitei Béla Munkahelyi vitájára

A Széchenyi István Egyetem Polgári Jogi és Polgári Eljárásjogi Tanszéke

és az Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola

ezúton tisztelettel meghívja Önt és munkatársait

Dr. Csitei Béla

Ipar 4.0 vs. kártérítési jog, avagy az autonóm jármű mint mesterséges intelligencia alapú rendszer által okozott károkért való felelősség aktuális kérdései

című disszertáció-tervezetének munkahelyi vitájára.

(Részletek: lentebb - kattintson a "Tovább" gombra)

A munkahelyi vita időpontja és helyszíne:

2022. június 17. 13:00 óra
Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Kar, Deák terem
(9026 Győr, Áldozat utca 12.)

Témavezető:            Dr. Lévayné Dr. Fazekas Judit CSc., egyetemi tanár (SZE DF ÁJK)

Dr. Kőhidi Ákos PhD., egyetemi docens (SZE DF ÁJK)

Előbírálók:               Dr. Pusztahelyi Réka PhD., egyetemi docens  (Miskolci Egyetem ÁJK)

Dr. Kecskés Gábor PhD., egyetemi docens (SZE DF ÁJK)

A vitát vezeti:          Dr. Menyhárt Ádám PhD., egyetemi docens (SZE DF ÁJK)

Titkár:                      Dr. Frank Máté, doktorandusz (SZE DF ÁJK)

A disszertáció-tervezet megtekinthető a Széchenyi István Egyetem Állam- és Jogtudományi Doktori Iskolájának honlapján: (https://doktiskjog.sze.hu/downloadmanager/index/id/11883/m/3620).

A vitában bárki részt vehet, kérdéseket tehet fel a jelöltnek, és véleményt nyilváníthat.